Projekt edukacyjny w roku szkolnym 2016/2017 Sticky News Item

Uczniowie klas II relizują obowiązkowo projekt edukacyjny w okresie od października 2016 r. do lutego 2017 r. Prezentacja projektów nastąpi w tygodniu od 20 do 24 marca 2017 r.

Istotne informacje związane z projektem to na początek:
1. Zasady realizacji projektu
2. Wykaz tematów, przedmiotów i odpowiedzialnych nauczycieli

Nowy konkurs "Zaczytana szkoła"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Zaczytana szkoła", który będzie polegał na wykonaniu dowolną techniką plakatu promującego czytelnictwo.

Poniżej regulamin:


Regulamin

Spotkanie z rodzicami

27 października 2016 r. od godz. 17.00 zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami, podczas którego zostaną przedstawione cząstkowe oceny z poszczególnych przedmiotów oraz informacja na temat zachowania.

Zapraszamy serdecznie.

VII edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu"

We wtorek 18.10.2016 roku w Zespole Szkół Publicznych w Bobowie powiat starogardzki odbyły się finały międzypowiatowe VII edycji konkursu dla dzieci i młodzieży „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”. Do finału, po wcześniejszym przesłaniu prezentacji, zakwalifikowały się trzy uczennice z naszej szkoły: Paulina Górlikowska, Małgorzata Wróbel  oraz Klaudia Szreder.

Pola nadziei

16 października 2016 roku dwanaście wolontariuszek z naszego gimnazjum kwestowało na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego: Maria Kołodziejczyk, Ilona Kropidłowska, Martyna Majkowska, Amelia Treder, Martyna Felskowska, Weronika Wolska, Katarzyna Szulc, Solomija Kyrylyuk, Aleksandra Garska, Paulina Piotrowska, Patrycja Miotk, Aleksandra Piepiórka.

Dziewczyny spisały się na medal, a darczyńcy nie szczędzili grosza. Udało nam się zebrać 9647,89 zł! Za co serdecznie wszystkim dziękujemy.
Do zobaczenia w kwietniu 2017 r. podczas finału akcji.