Ku pamięci założyciela sierakowickiej Solidarności
Napisane przez  AK AK625  czytań 625 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

W miniony poniedziałek przypadała szósta rocznica śmierci Jana Gosza - współwórcy NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych.

Próbna ewakuacja 2017

Kolejny rok szkolny to zarazem kolejna grupa dzieci i młodzieży oraz nauczycieli w nowym obiekcie. Nowe osoby, a także już znające nasz budynek muszą być zorientowane, jak postępować w razie ewakuacji z budynku w momencie wystąpienia nieprzewidzianych i niebezpiecznych zdarzeń. Akcja przebiegła sprawnie, uczniowie byli zdyscyplinowani, a nauczyciele zorientowani w liczebności grup, którymi się opiekowali. Całość nadzorował pan dyrektor wraz z przedstawicielami Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach.

Konkurs fotograficzny
Napisane przez  MK MK Konkurs Konkurs 143  czytań 143 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do uczestnictwa w konkursie "Nasza kaszubska jesień".

Komunikat od logopedy

DRODZY RODZICE,

Miesiąc wrzesień to czas poświęcony na przesiewowe badanie mowy u wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na podstawie tych badań przeprowadzona będzie pogłębiona diagnoza, a z niej wyłonione dzieci wykazujące potrzebę terapii logopedycznej.

Zapraszam do kontaktu wszystkich rodziców, którzy zainteresowani są stanem mowy oraz zajęciami logopedycznymi dla swojego dziecka.

Jestem do Państwa dyspozycji  w godzinach mojej pracy:
Poniedziałek  12:30-15:30
Wtorek 11:30-15:30
Środa 11:30-15:30
Czwartek 10:30-15:00

Maluszki spotkały się z policją

Dnia 19.09.2017 r. uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz klas I spotkali się z policjantami: aspirantem Jarosławem Sochą - dzielnicowym oraz młodszym aspirantem Karolem Wysockim - kierownikiem ogniwa prewencji Komisariatu Policji w Sierakowicach.