Kandydaci do zarządu Samorządu Uczniowskiego

W roku szkolnym 2016/2017 do zarządu Samorządu Uczniowskiego kandydują:
1. Aleksandra Garska
2. Kornelia Klejna
3. Błażej Mielewczyk
4. Patrycja Miotk
5. Julia Myszk
6. Adriana Paracka

Próbna ewakuacja tym razem inaczej

16 września 2016 roku odbyła się próbna ewakuacja szkoły. W zwiąku z faktem, że co roku w szkole mamy nowe osoby (uczniów i nauczycieli), należy je przygotować do opuszczenia budynku w trybie natychmiastowym w razie zagrożenia.

Ogłoszenie o naborze na zajęcia taneczne
Wyjazd na basen
"Zielono mi"

sz1

Dnia 11.09.2016 roku mała grupka uczniów pod opieką pani Mariety wybrała się na wycieczkę do Filharmonii w Gdańsku nad Motławą na seminarium przyrodnicze "Zielono mi" prowadzone przez pana Piotra Morawskiego z Ligii Ochrony Przyrody w Gdańsku. Tematem wykładu były ekologia oraz recykling. Dowiedzieliśmy się jak działa system segregacji śmieci w Trójmieście i Warszawie. Dodatkowo prowadzący opowiadał różne ciekawostki o naszym regionie – wiedzieliście, że w naszym województwie mamy łącznie 165 jezior o powierzchni > 50 ha?