Projekt gminny "Kompetencje kluczowe..." :: Ruszają zajęcia w roku szkolnym 2014/2015 Sticky News Item

20 października 2014 r. rozpoczynają się zajęcia w ramach projektu Kompetencje kluczowe najważniejsze w gimnazjum. Rozwój kompetencji kluczowych szansą na wyższą jakość kształcenia w gimnazjach gminy Sierakowice.

Pobierz listę uczniów
Wybierz klasę:

Pobierz terminarz Pobierz listę

Uwaga dotycząca planu zajęć: Zajęcia z projektu oznaczono dodatkowo słowem "seminarium". Zajęcia, które znajdują się w kratce z białym tłem odbywają się co tydzień. Zajęcia znajdujące się w kratce z zielonym i czerwonym tłem odbywają się odpowiednio w tygodniu A i tygodniu B - zgodnie z poniższymi terminami zajęć.

Uwaga dotycząca terminów zajęć: Podział na tydzień A i B dotyczy tylko klas 1 i 2. Natomiast te same terminy obowiązują również klasy 3, z tym że ich zajęcia odbywają się w każdym podanym tygodniu.

Informacja na temat debaty

Zapraszamy na debatę uczniowską pt. "To nie bajka!" w piątek 31.10.2014 r. do świetlicy szkolnej.

Zobacz i powiedz, co jesz. Co masz na talerzu? Czy lubisz ruch, sport?

Klasy I - godz. 8:55-9:40
Klasy II - godz. 9:45-10:30
Klasy III - godz. 8:00-8.45

Debata odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Aktywna szkoła - aktywny uczeń".

Spotkanie z rodzicami

Informujemy, że dnia 28.10.2014 r. o godzinie 17.00 rozpocznie się spotkanie z rodzicami. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, ponieważ chcielibyśmy przekazać informacje na temat osiągnięć i zachowania uczniów po pierwszych dwóch miesiącach nauki.

Z wizytą na wieży kontroli lotów w Gdańsku

Więcej informacji po kliknięciu w powyższy obrazek.

Konkurs na szkolnego DJ'a