Rada Rodziców zaprasza na zabawę walentynkową
Spotkanie z rodzicami :: Oceny za pierwsze śródrocze

12.01.2017 r. od godziny 17:00 do godz. 19:00 zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami, podczas którego otrzymacie Państwo informację o osiągnięciach w nauce i zachowaniu Waszych dzieci.

Dodatkowo wychowawcy mają dla Państwa ważne informacje dotyczące zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani postępami dziecka w ramach terapii logopedycznej, wówczas pani logopeda Edyta Rawicka jest do Państwa dyspozycji w gabinecie 315 na parterze w czasie trwania wywiadówki.

Koncert bożonarodzeniowy 2017

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku w auli naszego gimnazjum, jak co roku o tej porze, odbył się  Koncert Bożonarodzeniowy dla rodziców i zaproszonych gości. Na program koncertu złożyły się kolędy i utwory o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu Chóru Szkolnego Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, zespołu wokalno-ruchowego „Koraliki” ze Szkoły Podstawowej im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach oraz zaproszonych do udziału w koncercie gości specjalnych.

Informacja o 25. finale WOŚP
Wigilia szkolna

22 grudnia 2016 r. cała społeczność szkolna w iście świątecznych nastrojach spędziła ten dzień.