Finał konkursu piosenki angielskiej był nasz

Zakończył się finał międzyszkolnego konkursu piosenki angielskiej. W grupie gimnazjalistek nasze dziewczyny Maja i Julia zajęły pierwsze miejsce w kategorii duet, Paulina pierwsze jako solistka, a Zyta miejsce trzecie.

Serdeczne gratulacje. Wyniki finału potwierdzają słuszny wybór na etapie szkolnym.

Informacja o spotkaniu dla rodziców uczniów klas VI szkół podstawowych

Obrazy newsów: 2014rodzice.jpg

Dnia 2 czerwca 2015 r. o godz. 17.30 w auli naszej szkoły odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas VI, których dzieci planują od przyszłego roku szkolnego uczęszczać do naszego gimnazjum.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione najważniejsze założenia organizacji nauki w roku szkolnym 2015/2016 oraz informacje dla uczniów, którzy będą uczęszczali do klasy sportowej.

Zapraszamy serdecznie.

Konkurs ABC Młodego Ekonomisty

Dziś, tj. 21.05.2015 r. odbył się etap szkolny VI Powiatowego Konkursu ABC Młodego Ekonomisty. Wzięło w nim udział 28 uczniów. Największą ilość punktów uzyskali: Anna Maszke, Dagmara Damps, Klaudia Bednarek, Artur Leik, Marta Recłaf i Łucja Bendzmer i to oni 28 maja wyruszą od ZSZiO w Kartuzach powalczyć o tytuł najlepszego ekonomisty naszego powiatu.

Marieta Konkol

Gitarą i piórem :: Koncert poezji śpiewanej
Napisane przez  AK AK4  czytań 4 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Młodzież Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego zaprasza na koncert poezji śpiewanej pt.

„Gitarą i piórem”

do Zabytkowego Drewnianego Kościółka w Sierakowicach

w czwartek 28 maja 2015 roku na godzinę 19:00.

Zapraszamy!

U stóp Marszałka