Uczniowie z klasy Ia ćwiczyli prawidłowe oddychanie

Spotykamy się raz w tygodniu na terenie naszego gimnazjum. Nasze zajęcia trwają 40 minut. Uczniowie przychodzą chętnie. Biorą udział w proponowanej tematyce zajęć.

Oto, jak spędzimy majówkę

Majówka, dobry czas. Zobaczcie, jak go spędzamy. Poniższa prezentacja to odpowiedź na ogłoszoną niedawno akcję i zawiera informacje przesłane przez Was. Zapraszamy do obejrzenia.

Pobierz prezentację

Organizatorki:
Grażyna Paracka,
Jadwiga Grabowska,
Marzena Garska-Bonicka

Aktywni Kaszubi w Ergo Arenie

Dnia 28.04.2016 r. w godzinach od 14:45-21:20 odbyła się wycieczka do Ergo Areny w Gdańsku/Sopocie. Tego dnia, odbył się mecz siatkarek Atomu Trefl Sopot kontra Chemik Police, walczących o złoto Orlen Ligi.

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Eliminacje szkolne odbyły się w dniu 1 marca 2016 roku. Wzięło w nich udział 10 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Pierwsze miejsce zajęła Estera Leszczyńska  z kl. Ie, drugie miejsce - Zofia Kobiela z IIIg, a trzecie miejsce – Kaja Leszczyńska z klasy IIIh. Do eliminacji gminnych wytypowano Esterę Leszczyńską i Zofię Kobielę.

Konkurs "Masterchef" z okazji Światowego Dnia Zdrowia

W ramach Międzynarodowego Dnia Zdrowia, dnia 27 kwietnia 2016 roku, w naszej szkole, po raz pierwszy odbył się konkurs Masterchef. Uczestnikami kulinarnych zmagań byli uczniowie klas pierwszych.