Dożywianie 2017/2018
Napisane przez  MK MK324  czytań 324 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Uwaga od 18.09.2017 r. ruszyła stołówka. Poniżej produkty wraz z cenami, które można nabyć w naszej szkole:

• kakao z bułką  – 1,90 zł
  • herbata z bułką – 1,70 zł
  • danie obiadowe – zupa – 0,93 zł
  • danie obiadowe – II danie – 2,45 zł

Przerwa śniadaniowa trwa od 10:30 do 10:45.
Przerwa obiadowa trwa od
12:25 do 12:50.

Uczniowie zaangażowani w pomoc charytatywną
Napisane przez  AK AK16  czytań 16 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Uczniowie i absolwenci naszej szkoły brali aktywny udział w motoryzacyjnej akcji charytatywnej organizowanej przez Komitet Społeczny SAABOWAPOMOC.PL. Dali tym samym piękny przykład aktywnej, obywatelskiej postawy społecznej.

Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć.

Spotkanie z rodzicami

14.09.2017 r. zapraszamy rodziców na pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Na godzinę 16.30 do auli zapraszamy najpierw rodziców uczniów klas I. Tam dowiecie się Państwo szczegółów związanych z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz po spotkaniu, tj. o godzinie 17.00 spotkają się z Państwem wychowawcy.

Na godzinę 17.00 do auli zapraszamy rodziców uczniów klas IV oraz VII. Również dla Państwa mamy informacje związane z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz potem spotkacie się Państwo z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych oraz oddziałów gimnazjalnych zapraszamy od razu na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Szczegółowe informacje na temat sal będą posiadali uczniowie dyżurujący, którzy pomogą Państwu w orientacji w szkole.

Serdecznie zapraszamy.

Narodowe Czytanie

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania, która jest promowana przez parę prezydencką. W tym roku czytaliśmy dramat młodopolskiego pisarza Stanisława Wyspiańskiego "Wesele".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 okiem drona
Napisane przez  AK AK23  czytań 23 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Była to pierwsza uroczystość w nowej Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowcach.

Poza faktem, że w szkole uczą się obecnie oddziały przedszkolne, klasy pierwsze, czwarte i siódme oraz oddziały gimnazjalne z dwóch ostatnich roczników, to należy wspomnieć, że w proces dydaktyczny i wychowawczy zaangażowani zostali nowi nauczyciele. Są to: Róża Forycka - wychowawca klasy "0"a, Karolina Lejk - wychowawca klasy "0"b, Bożena Mielewczyk - wychowawca klasy 1a, Elżbieta Ragan - wychowawca klasy 1b, Natalia Bronk - wychowawca klasy 1c, Izabela Stencel - wychowawca klasy 1d, Honorata Matuszczak - nauczyciel języka francuskiego, Anita Czaja - nauczyciel wspomagający, Dominika Brzeska - wychowawca świetlicy, Juliusz Jeliński - psycholog, Dominika Formela - nauczyciel zajęć artystycznych, Natalia Labuda - katechetka.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z dzisiejszej uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego.

Zalecamy pełen ekran i jakość HD. :)