Linki: Okolica
Gmina Sierakowice
Wszystko na temat naszej gminy. Począwszy od godzin pracy urzędników i struktury urzędu gminy, poprzez bazę turystyczną, charakterystykę wsi, prawo budżetowe, aż po bieżące wydarzenia kulturalne. Oprócz tego znajdziecie tutaj informacje na temat historii Sierakowic i Gminy Sierakowice, możecie wpisać się do księgi gości oraz podyskutować na forum.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 282
Wiadomości Sierakowickie
Gazeta, w której znajdziecie wszystkie bieżące informacje z życia społecznego, samorządowego, ekonomicznego i kulturalnego naszej gminy. Oprócz tego wiele ciekawych artykułów na temat historii naszego regionu, a jednocześnie aktualnych wiadomości o jego rozwoju. Ta strona to internetowa wersja gazety drukowanej. Jedynym minusem jest to, że brak jest w niej zdjęć.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 574
Formacja BlackDance
Oficjalna 'stronka' formacji tanecznej BlackDance. (Sierakowice)
Data dodania: 12.02.2008 Wizyt: 232