Spotkanie z rodzicami

14.09.2017 r. zapraszamy rodziców na pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Na godzinę 16.30 do auli zapraszamy najpierw rodziców uczniów klas I. Tam dowiecie się Państwo szczegółów związanych z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz po spotkaniu, tj. o godzinie 17.00 spotkają się z Państwem wychowawcy.

Na godzinę 17.00 do auli zapraszamy rodziców uczniów klas IV oraz VII. Również dla Państwa mamy informacje związane z korzystaniem z dziennika elektronicznego. Zaraz potem spotkacie się Państwo z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych oraz oddziałów gimnazjalnych zapraszamy od razu na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Szczegółowe informacje na temat sal będą posiadali uczniowie dyżurujący, którzy pomogą Państwu w orientacji w szkole.

Serdecznie zapraszamy.

Narodowe Czytanie

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania, która jest promowana przez parę prezydencką. W tym roku czytaliśmy dramat młodopolskiego pisarza Stanisława Wyspiańskiego "Wesele".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 okiem drona
Napisane przez  AK AK75  czytań 75 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Była to pierwsza uroczystość w nowej Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowcach.

Poza faktem, że w szkole uczą się obecnie oddziały przedszkolne, klasy pierwsze, czwarte i siódme oraz oddziały gimnazjalne z dwóch ostatnich roczników, to należy wspomnieć, że w proces dydaktyczny i wychowawczy zaangażowani zostali nowi nauczyciele. Są to: Róża Forycka - wychowawca klasy "0"a, Karolina Lejk - wychowawca klasy "0"b, Bożena Mielewczyk - wychowawca klasy 1a, Elżbieta Ragan - wychowawca klasy 1b, Natalia Bronk - wychowawca klasy 1c, Izabela Stencel - wychowawca klasy 1d, Honorata Matuszczak - nauczyciel języka francuskiego, Anita Czaja - nauczyciel wspomagający, Dominika Brzeska - wychowawca świetlicy, Juliusz Jeliński - psycholog, Dominika Formela - nauczyciel zajęć artystycznych, Natalia Labuda - katechetka.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z dzisiejszej uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego.

Zalecamy pełen ekran i jakość HD. :)

Informacja na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. w hali sportowej nowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach o godz. 11.00. Poprzedzona zostanie mszą świętą o godz. 9.30 w kościele p.w. Św. Marcina w Sierakowicach.

Nowo przyjęci uczniowie na rok szkolny 2017/2018 :: Wychowawcy i podział na klasy

Przedstawiamy listę uczniów, którzy po przeprowadzeniu naboru oraz rekrutacji będą uczniami naszej nowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach w roku szkolnym 2017/2018.

Zgodnie z ustaleniami informacja zawiera podział na klasy, nazwiska wychowawców oraz w przypadku klasy VII drugi język obcy.

Ewentualne błędy w zapisie imion lub nazwisk nie są zamierzone. W przypadku zaistnienia takich błędów prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły, a zostaną one niezwłocznie poprawione.

Zapraszamy do wybrania odnośnika "Czytaj więcej".