Narodowe Czytanie

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania, która jest promowana przez parę prezydencką. W tym roku czytaliśmy dramat młodopolskiego pisarza Stanisława Wyspiańskiego "Wesele".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 okiem drona
Napisane przez  AK AK30  czytań 30 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Była to pierwsza uroczystość w nowej Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowcach.

Poza faktem, że w szkole uczą się obecnie oddziały przedszkolne, klasy pierwsze, czwarte i siódme oraz oddziały gimnazjalne z dwóch ostatnich roczników, to należy wspomnieć, że w proces dydaktyczny i wychowawczy zaangażowani zostali nowi nauczyciele. Są to: Róża Forycka - wychowawca klasy "0"a, Karolina Lejk - wychowawca klasy "0"b, Bożena Mielewczyk - wychowawca klasy 1a, Elżbieta Ragan - wychowawca klasy 1b, Natalia Bronk - wychowawca klasy 1c, Izabela Stencel - wychowawca klasy 1d, Honorata Matuszczak - nauczyciel języka francuskiego, Anita Czaja - nauczyciel wspomagający, Dominika Brzeska - wychowawca świetlicy, Juliusz Jeliński - psycholog, Dominika Formela - nauczyciel zajęć artystycznych, Natalia Labuda - katechetka.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z dzisiejszej uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego.

Zalecamy pełen ekran i jakość HD. :)

Informacja na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. w hali sportowej nowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach o godz. 11.00. Poprzedzona zostanie mszą świętą o godz. 9.30 w kościele p.w. Św. Marcina w Sierakowicach.

Nowo przyjęci uczniowie na rok szkolny 2017/2018 :: Wychowawcy i podział na klasy

Przedstawiamy listę uczniów, którzy po przeprowadzeniu naboru oraz rekrutacji będą uczniami naszej nowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach w roku szkolnym 2017/2018.

Zgodnie z ustaleniami informacja zawiera podział na klasy, nazwiska wychowawców oraz w przypadku klasy VII drugi język obcy.

Ewentualne błędy w zapisie imion lub nazwisk nie są zamierzone. W przypadku zaistnienia takich błędów prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły, a zostaną one niezwłocznie poprawione.

Zapraszamy do wybrania odnośnika "Czytaj więcej".

Podręczniki i wyprawka na rok szkolny 2017/2018

Szkoła wyposaża uczniów w podręczniki i zeszyty ćwiczeń, z wyłączeniem religii oraz wychowania do życia w rodzinie, a także kompletu podręczników i wyprawki w oddziałach przedszkolnych.

Poniżej wykazy podręczników i pomocy na rok szkolny 2017/2018:

wyprawka dla oddziału przedszkolnego
wyprawka dla klasy pierwszej
podręczniki dla szkoły podstawowej i klas gimnazjum