I po wyborach
Dzisiaj odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Zobaczyć wyniki oraz skład nowego samorządu można w dziale "Uczniowie/Samorząd/Wybory".
Oprócz tego odbyły się również paraprezydenckie wybory, w których zwyciężył Donald Tusk uzyskując 231 głosów.
Nasze politykowanie
Klub dyskusyjny zaprasza na debatę pt. "Nasze politykowanie" dnia 28.09.2005 r. (środa) o godzinie 14.30 w sali 32.
W spotkaniu tym wezmą udział między innymi uczniowie, którzy kandydowali w wyborach do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.
Zainteresowanych wyżej wymienioną debatą prosimy o kontakt z panią Wiesławą Płotką lub panem Maciejem Lewandowskim.
Kampania wyborcza
W ramach kampanii wyborczej prowadzonej w szkole sztaby kandydatów rozmieszczają plakaty wyborcze, które — podobnie ujął to pan dyrektor — ogólnie pozostawiają wiele do życzenia.
Na hali sportowej odbył się apel, podczas którego kandydaci zaprezentowali siebie i swoje programy wyborcze. W tym też czasie wśród zgromadzonych uczniów rozlegały się co chwila na przemian brawa i gwizdy, które oznaczały spore zaangażowanie w kampanię wyborczą i chyba dobrą znajmość poszczególnych kandydatów.
Spotkanie z rodzicami
22.09.2005 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami. Dokładna informacja o godzinach spotkania dla poszczególnych klas znajduje się w dziale "Rodzice/Harmonogram spotkań". Wykaz pomieszczeń będzie udostępniony przy wejścu do szkoły.
Zapraszamy również do obejrzenia pokazu multimedialnego z wakacyjnego wyjazdu młodzieży do Belgii. Pokaz odbędzie się na I piętrze w pierwszym bloku obok sekretariatu.
Lista kandydatów
Zgodnie z kalendarzem wyborczym ogłoszona została dzisiaj lista osób kandydujących do Zarządu Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum. Obecnie dostępna jest ona w dziale "Samorząd Uczniowski/Kandydaci".