Rekolekcje wielkopostne 2013

Począwszy od bieżącego roku szkolnego w dni rekolekcji wielkopostnych (13-15.03.2013 r.) będą się również odbywały lekcje w szkole.

Harmonogram rekolekcji przedstawia się następująco:

GRUPA I

• Klasy I c, e, g, h
  • Klasy II a, b, c, d
  • Klasy III c, d, g, h

Uczniowie tych klas rozpoczynają rekolekcje w kościele św. Marcina o godz. 8.00.

Autokary z młodzieżą dojeżdżającą będą o godz. 7.50 przy kościele od strony salek katechetycznych. Po zakończeniu rekolekcji ok. godz. 9.10 młodzież z wyznaczonymi nauczycielami, odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, przechodzi do gimnazjum.

Trzecia godzina zajęć lekcyjnych dla tej grupy odbywa się zgodnie z planem lekcji danego dnia.

GRUPA II

• Klasy I a, b, d, f
  • Klasy II e, f, g, h
  • Klasy III a, b, e, f

Młodzież z tej grupy nie przychodzi rano do gimnazjum.

Ich pierwsze zajęcia to rekolekcje rozpoczynające się w kościele św. Marcina o godz. 9.15.

Autokary z młodzieżą dojeżdżającą będą o godz. 9.10 przy kościele od strony salek katechetycznych. Po zakończeniu rekolekcji ok. godz. 10.30 młodzież z wyznaczonymi nauczycielami, odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, przechodzi do gimnazjum.

Czwarta godzina zajęć lekcyjnych da tej grupy odbywa się zgodnie z planem lekcji danego dnia.

Harmonogram dowozów dla uczniów dojeżdżających do szkoły

Harmonogram do pobrania