Troje naszych uczniów to "Zdolni z Pomorza"

Patryk Cyperski z klasy IId, Adrian Felskowski również z klasy IId oraz Dawid Szymikowski z klasy IIf zakwalifikowali się do projektu "Zdolni z Pomorza" realizowanego przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, którego pełna nazwa brzmi "Pomorskie - dobry kurs na edukację. Wspieranie uczniów o szczególnych predyspozycjach w zakresie matematyki, fizyki i informatyki."

O przyjęciu do działań projektowych zadecydował wynik diagnozy psychologicznej oraz testu uzdolnień kierunkowych przez które przeszli uczniowie w czasie wakacji letnich.

Patryk, Adrian i Dawid od września 2012 r. dołączyli do uczestników zajęć w Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego w Kartuzach. Czekają na nich zajęcia pozalekcyjne, wykłady, spotkania akademickie, obozy naukowe z ciekawymi zajęciami i  licznymi atrakcjami.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, gratulujemy i życzymy powodzenia ;-))