Podziękowania dla nauczycieli od przedszkola do gimnazjum

Jesteśmy już  po pierwszym (w czasie wakacji) wakacyjnym spotkaniu w grupie naszych rówieśników. Tak, czas minął nam bardzo szybko i na spotkaniu u naszego kolegi w domu, jak i w czasie naszej edukacji.

Byliśmy ogromnie zaskoczeni tym, że nauczyciele, którym dziękowaliśmy byli tak wzruszeni. Zapytacie się dlaczego? Kochani! Dziękowaliśmy nauczycielom, którzy nas uczyli od przedszkola. Prezenty - własnoręcznie zrobiliśmy poprzez szacunek dla nich. Odbijaliśmy swoje dłonie na kartce. Podpisywaliśmy je. Dołączyliśmy to do maskotek, które wybieraliśmy z myślą o charakterze danego zwierzątka.

I tak np. pani Asia Kościołowska otrzymała Kubusia Puchatka, bowiem uczyła nas poznawać go już w klasie I w szkole podstawowej.

Nasza wychowawczyni z klasy IIIg  z Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego otrzymała 2 waleczne psy - bowiem to charakteryzowało też nasz stosunek do życia z mottem: "Idziemy. Nie poddamy się". A były to 2 psy. A więc staramy się działać w grupie, niekoniecznie indywidualnie.

Zaskoczenie było i u pani Stefki - niani z sierakowickiego przedszkola, która teraz jest na emeryturze, pani Krystyny Krefta - dyrektorce z przedszkola, też emerytce, która walczy cudownie z chorobą. Życzymy Jej, by się nie poddawała.

Pani Irenie ,pani Teresie, pani Dorocie, pani Danucie, pani Kamili, naszej pani pedagog z gimnazjum i pani Ewie oraz panu Krzysztofowi i panu Tomaszowi - dyrekcji tego gimnazjum oraz Wszystkim tym, do których nie dotarliśmy raz jeszcze mówimy: Dziękujemy!

Spotkanie w domu Arona to wspaniały 6 godziny czas (za zgodą rodziców uczniów). Nasz była wychowawczyni - pani Joanna Kościołowska przyniosła księgi, które prowadziła dla nas i z nami przez 3 lata w szkole podstawowej. Do tego zdjęcia, filmy. Niesamowite, do łez wzruszające. Pozytywnie zakręcone spotkanie.

Zobaczymy, kiedy, gdzie, u kogo i z kim będzie nam dane spotkać się po raz kolejny?

Aron Paracki, absolwent Gimnazjum w Sierakowicach