Obchody Światowego Dnia Zdrowia

22 marca 2012 r. (czwartek)

8.50-9.35 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIa, IIb, IIc, IId prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).

9.45-10.30 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIe, IIf, IIg,IIh prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).

27 marca 2012 r. (wtorek)

9.45-10.30 - występ grupy teatralnej pod kierunkiem p. Elizy Piotrowskiej z przedstawieniem pt. "Nowe dekrety Króla Artura" dla klas III (aula).

28 marca 2012 r. (środa)

10.45-11.30 - pokaz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z psami Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdańsku dla klas I, II i III (klasy I i II zajmują miejsca na płycie boiska, klasy III na trybunach).

29 marca 2012 r. (czwartek)

8.50-9.35 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas Ia, Ib, Ic, Id prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).

9.45-10.30 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas Ie, If, Ig, Ih prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).

4 kwietnia 2012 r. (środa)

10.45-11.30 - występ grupy teatralnej pod kierunkiem p. Elizy Piotrowskiej z przedstawieniem pt. "Nowe dekrety Króla Artura" dla klas I (aula).

11.40-12.25 - występ grupy teatralnej pod kierunkiem p. Elizy Piotrowskiej z przedstawieniem pt. "Nowe dekrety Króla Artura" dla klas I (aula).

22 kwietnia 2012 r. (niedziela)

Udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Żonkil (zbiórka funduszy dla Hospicjum) organizowanej w Gminie Sierakowice z udziałem wolontariuszy, chórzystów i gitarzystów naszego Gimnazjum.

Zachęcamy do włączenia się w ogólnopolską akcję Zachowaj Trzeźwy Umysł (szczegóły na stronie: www.zachowajtrzezwyumysl.pl lub u pedagoga szkolnego).

Dodatkowych informacji udzielają: pedagog szkolny Wiesława Płotka i koordynator ds. bezpieczeństwa Maciej Lewandowski.