Witamy wiosnę

21 marca 2012 r. (środa) uczniowie klas III wraz z wychowawcami wyjeżdżają na dni otwarte do szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego.

8:00-10:30 - pierwsze trzy lekcje wg planu, do szkoły przychodzimy w kolorowych, wiosennych przebraniach - bez mundurków. Uczniowie za zgodą nauczycieli mogą prowadzić lekcje.

10:45 - uczniowie klas I wraz z wychowawcami spotykają się na auli, gdzie odbędzie się spotkanie z kapitanem Jerzym Wąsowiczem.

10:45 - uczniowie klas II wraz z wychowawcami spotykają się w hali sportowej, gdzie uczestniczyć będą w spektaklu "Przyszłość" przygotowanym przez Interwencję Artystyczną ALPMIM z Krakowa.

11:30-11:40 - przerwa.

11:40 - uczniowie klas II wraz z wychowawcami spotykają się na auli, gdzie odbędzie się spotkanie z kapitanem Jerzym Wąsowiczem.

11:40- uczniowie klas I wraz z wychowawcami spotykają się w hali sportowej, gdzie uczestniczyć będą w spektaklu "Przyszłość" przygotowanym przez Interwencję Artystyczną ALPMIM z Krakowa.

12:25- 12:45 - przerwa obiadowa.

12:45- klasy I i II wraz z wychowawcami spotykają się w hali sportowej, gdzie odbędzie się mecz wiosenny pomiędzy klasami I i II w piłkę siatkową.

13:30 - podsumowanie dnia.

13:30-13:45 przerwa.

Od 13:45 lekcje odbywają się wg planu.

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY I WIELU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ!!!

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach