Informacja o otrzęsinach klas pierwszych

Tegoroczne otrzęsiny odbędą się 19 października 2011 r. pod hasłem "Świat filmu". Poszczególne klasy wylosowały już 7 października tytuł filmu i przygotowują charakterystyczne dla niego stroje, rekwizyty, piosenki lub przedstawienia.

Poniżej plan dnia otrzęsin.

10:45 Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami spotykają się na auli.

10:45 Powitanie pierwszoklasistów przez FACETÓW W CZERNI.

10:50 Prezentacja (przez każdą klasę pierwszą) piosenki lub przedstawienia (ok. 3/4 min.), charakterystycznych dla wybranego przez uczniów filmu. W prezentacji udział biorą następujące filmy: „Gwiezdne wojny”, „Pan Samochodzik”, „Zorro”, „Podróż za jeden uśmiech”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Matrix”, „Harry Potter”,  „Czterej pancerni i pies”.

11:30- 11:40 Przerwa.

11:40- 12:25 Uczniowie biorą udział w 5 lekcji zgodnie z planem zajęć.

12:45 Apel w hali sportowej całej społeczności szkolnej (pierwszoklasistów obowiązuje strój galowy tzn. biała bluzka, granatowa kamizelka oraz ciemne spodnie lub spódniczka).

12:50 Uroczyste ślubowanie na sztandar i przyjęcie pierwszoklasistów do grona gimnazjalistów.

13:00 Podsumowanie uroczystości, wręczenie pamiątkowych dyplomów i niespodzianek.

Organizator: Samorząd Uczniowski