Obchody Światowego Dnia Zdrowia w 2011 roku

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Zdrowia rozpoczną się 7, a zakończą 28 kwietnia 2011 r. Poniższy harmonogram szczegółowo prezentuje, co będzie się działo w tym czasie.

7 kwietnia 2011 r. (czwartek)

8.50 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIa, IIb, IIc, IId, IIe, prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).
9.45 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIf, IIg, IIh, IIi, IIj, prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).
11.00 - na hali sportowej odbędzie się koncert zespołu Na Ostatnią Chwilę pt. "Zabijemy używki na śmierć", na który zapraszamy dyrekcję szkoły, uczniów klas I, II i III wraz z nauczycielami (klasy II, III siadają na trybunach, klasy I na płycie boiska - na materacach i ławeczkach).

28 kwietnia 2011 r. (czwartek)

8.50 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe, prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).
9.45 - warsztaty pt. "Od dziewczynki do kobietki" dla uczennic z klas IIIf, IIIg, IIIh, IIIi, prowadzone przez p. Żanetę Szymańską (świetlica).

Zachęcamy do włączenia się w XI ogólnopolską kampanię "Zachowaj Trzeźwy Umysł" (materiały na stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl oraz u pedagoga szkolnego).