Warsztaty taneczne i teatralne

Uwaga! Po raz kolejny studentki z Akademii Teatralnej w Warszawie poprowadzą dla Was warsztaty taneczne i teatralne. Tym razem tańcem przewodnim będzie salsa, którą prowadząca ćwiczyła namiętnie podczas pobytu w Belgii podczas ubiegłorocznych wakacji letnich. Natomiast podczas zajęć teatralnych będzie jak zwykle mnóstwo śmiechu i wiele okazji do wyrażenia siebie. Planowany termin to 7-11.02.2011 r.

Aby warsztaty doszły do skutku potrzebuję informację, ile osób byłoby chętnych na takie zajęcia. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do mnie na adres e-mail: tomasz.ziemann@gmail.com lub poprzez Prywatne Wiadomości na naszej stronie internetowej. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz klasę.

W razie pytań proszę zgłosić się również do Kasi Łęckiej z klasy IIIg i Magdy Dolaty z klasy IIIi, które mogą opowiedzieć, jakie miały wrażenia po ubiegłych warsztatach z tymi studentkami.

Po feriach podam więcej informacji.

Pozdrawiam.

Tomasz Ziemann