Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS

news: aids2010.jpegOchody Światowego Dnia Walki z AIDS przypadają w naszym gimnazjum na dni 30.11.2010-2.12.2010 r.

Program dnia dla uczniów klas I i II

30.11.2010r. (wtorek), godz. 9.45-11.45

Uczniowie klas I i II zajmują wyznaczone miejsca na hali sportowej i uczestniczą w warsztatach dotyczących tematyki AIDS.

01.12.2010r. (środa), godz. 9.45-11.45

Uczniowie klas I i II zajmują wyznaczone miejsca na hali sportowej i uczestniczą w koncercie zespołu rockowego Na ostatnią chwilę oraz warsztatach pt. Muzyka przeciwko uzależnieniom z uwzględnieniem problematyki AIDS

02.12.2010r. (czwartek), godz.  9.45-11.45

Uczniowie klas I i II zajmują wyznaczone miejsca na hali sportowej i uczestniczą w przedstawieniu przygotowanym przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach pt. Czy warto? oraz montażu w języku niemieckim Geschichte eines Mädchens mit HIV-Infektion.

Prośba do uczniów klas I i II

• Prosimy o aktywny udział w zajęciach oraz przypomnienie sobie informacji z zakresu tematyki dotyczącej AIDS.
  • WAŻNE!!! Przynosimy: pisaki, kredki, pastele, markery, długopisy, ołówki i  nożyczki.

Organizator:
Szkolna Komisja ds. Promocji Zdrowia
w Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach

Zdjęcie pobrano z www.wiadomosci24.pl.