Światowy Dzień Zdrowia
Obchody Światowego Dnia Zdrowia w naszej szkole trwać będą od 7 do 18 kwietnia 2010 r.

7 kwietnia 2010 r. (środa) - warsztaty dla klas drugich pt. "Mam haka na raka" prowadzone przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach:
8.55 - klasy IIa, IIb, IIc, IId, IIe
9.50 - klasy IIf, IIg, IIh, IIi
Klasy przychodzą na warsztaty do świetlicy szkolnej z nauczycielami, z którymi mają lekcje.

8 kwietnia 2010 r. (czwartek) o godz. 9.50 klasy III wraz z wychowawcami spotykają się wauli, gdzie odbędzie się spotkanie z kierownikiem Cechu Rzemiosł Różnych - p. Stefanią Korda nt. oferty zakładów rzemieślniczych powiatu kartuskiego na rok szkolny 2010/2011 oraz predyspozycji zdrowotnych uczniów chcących podjąć naukę w wybranych przez siebie zawodach.

13 kwietnia 2010r. (wtorek) o godz. 12.50 klasy I wraz z wychowawcami spotykają się w auli, gdzie odbędą się warsztaty pt. "Chemia zdrowia" prowadzone przez p. Kamilę Sołtysek.

W dniach 17 i 18 kwietnia 2010 r. zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Polska na rower".
Nie siedźcie w domu, wsiądźcie na rower.
Z Mają Włoszczowską, kolarską wicemistrzynią olimpijską z Pekinu, chcemy rozkochać Polaków w kolarstwie.