Nasi wolontariusze w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
8 stycznia 2006 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie miała swój XIV finał. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt ratujący życie dzieci poszkodowanych w wypadkach i naukę pierwszej pomocy.
Z naszej szkoły zgłosiło sie 19 osób chętnych do zbierania pieniędzy na terenie naszej gminy oraz jedna uczennica Szkoły Podstawowej w Sierakowicach. Oto te osoby: Alicja Dawidowska (IIg), Anna Mielewczyk (IIf), Szymon Hejden (IIIi), Kornelia Mielewczyk (IIIf), Tomir Kobiela (IIg), Edyta Deeg (IIId), Daria Radzikowska (IIIj), Joanna Szymanowska (IIIj), Marietta Konkol (IIIj), Karol Damps (IIIf), Sandra Lewna (IIIf), Kamila Wróblewska (IIIf), Sabina Bladowska (IIIf), Michał Gilmajster (IIg), Izabela Krefta (IIg), Martyna Grzenkowicz (IIg), Beata Maszke (IIg), Marta Eggert (IIg), Jakub Stencel (IIf) oraz Martyna Terman (IVa SP).
Szefem Sztabu w Sierakowicach jest pani Wiesława Płotka.