Program otrzęsin klas pierwszych
12.10.2007r. (piątek)
"Filmowe fascynacje"

PROJEKT OPRACOWANY NA PODSTAWIE POMYSŁU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Poszczególne klasy wybierają nazwę (tytuł), który kojarzyć się będzie z filmem (przygotowują charakterystyczne dla swojej nazwy stroje i rekwizyty oraz zajmują wyznaczoną część na hali sportowej).

11.00 - Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami spotykają się na hali sportowej. Klasy II i III delegują na halę 3- osobową reprezentację.
11.10 - Powitanie uczestników przez Agnieszkę i Damiana oraz ich asystentów.
11.15 - Występ zespołu cheerleaders.
11.20 - Prezentacja (przez każdą klasę) piosenki lub scenki (ok.3min.), charakterystycznej dla wybranego przez uczniów filmu.
11.30 - Przemarsz czteroosobowych reprezentacji poszczególnych klas przez "czerwony dywan" z następującymi stoiskami: charakteryzatornia, kosmetyczka, salon fryzjerski, garderoba, ekobar.
12.00 - Konkurencje wiedzowo-sportowe (udział w konkurencjach sportowych biorą pięcioosobowe drużyny z każdej klasy, natomiast w konkurencjach wiedzowych drużyny dwuosobowe).

Podczas trwania otrzęsin komisja ocenia przebranie klasy, prezentację piosenki, konkurencje sportowe i wiedzowe oraz przemarsz przez "czerwony dywan" (dotarcie do wszystkich stoisk).

13.00 - Podliczenie punktacji.
13.10 - Uroczyste przyjęcie klas pierwszych do grona mieszkańców Gimnazjum w Sierakowicach (przysięga). Podsumowanie uroczystości.

ORGANIZATOR: SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM W SIERAKOWICACH