Kiermasz podręczników do religii

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie wszystkich klas otrzymają podręczniki oraz ćwiczenia ze szkoły. Wyjątkiem są podręczniki do religii. Z tego względu w tym roku szkolnym w pokoju nauczycielskim odbędzie się kiermasz podręczników do religii w dniach:

• 20.06.2017 r. (wtorek) od godziny 10.00 do 10.45
• 21.06.2017 r. (środa) od godziny 9.00 do 9.45

Istotna jest również informacja o podręczniku do religii do klasy VII szkoły podstawowej. Ta informacja pochodzi od naszych katechetów, została również potwierdzona bezpośrednio w wydawnictwie WAM, który owe podręczniki wydaje. Otóż na kiermaszu można będzie nabyć podręczniki do religii do klasy VII szkoły podstawowej. Będzie można je odkupić od uczniów obecnej klasy I gimnazjum. Te podręczniki nie zostaną zmienione pod względem układu, ani treści. Jedyna różnica polegać będzie na tym, że te zakupione w księgarniach mogą mieć naklejkę z informacją o tym, że jest do podręcznik do klasy VII. 

Podsumowując: Podręcznik pt. "Szukam was 1. Podręcznik do religii dla klasy I gimnazjum" wydawnictwa WAM będzie również właściwym podręcznikiem do klasy VII szkoły podstawowej.

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.