Turniej szachowy - półfinały

Dnia 12 maja 2017 roku odbył się drugi półfinał szkolnego Turnieju Szachowego dla klas pierwszych gimnazjum. Uczestnicy rozegrali po 6 pełnych emocji partii. Najlepszym zawodnikiem okazał się Przemysław Talaśka z klasy If, który wygrał wszystkie swoje partie. Drugie miejsce, z niewielką stratą, zajął Marcin Pioch z klasy If, a trzecie miejsce Tobiasz Wenta z klasy Id.

Dnia 26 maja 2017 roku odbył się trzeci półfinał szkolnego Turnieju Szachowego dla klas drugich gimnazjum. Każdy z uczestników rozegrał 5 partii. Na tym etapie zawodów najlepszy był Konrad Bonicki z klasy IIf, który wygrał wszystkie swoje partie. Drugie miejsce zajęła Karolina Rompa z klasy IIh, a trzecie miejsce - Kacper Stankowski z klasy IId. Zwycięzcom gratulujemy.

Finał Turnieju Szachowego odbędzie się w piątek 02.06.2017 r. o godzinie 8:55 w pokoju nauczycielskim.