Ola Makurat zrobiła duże wrażenie na gimnazjalistach

Ola Makurat, koszykarka ligi NCAA, odwiedziła 24 maja 2017 r. naszą szkołę i spotkała się z uczniami klas sportowych oraz innymi zainteresowanymi. Opowiedziała o swojej karierze sportowej, chociaż wolała nazywać ją swoją drogą życiową. Całe spotkanie było ciekawe, imponujące, dające nadzieję na to, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć i mieć wsparcie rodziny. 

Ola opowiedziała swoją historię o fascynacji sportem, o problemach zdrowotnych, o niepewności realizacji swoich marzeń, o wsparciu otrzymywanym od najbliższych, o zawierzeniu siebie Bogu, o pracy nad sobą, o zmaganiu się ze swoimi słabościami, o dążeniu do celu, o swoim sukcesie.

Ponadto publiczność miała okazję do zadania pytań. Ola opowiadała więc o tym, jak wygląda jej dzień, jak intensywnie trenuje, jak wytrzymuje na odległym kontynencie bez rodziny i przyjaciół na co dzień.

Ta historia 19-latki z Sierakowic, która obecnie studuje na uczelni Liberty University w Stanach Zjednoczonych i osiąga sukcesy sportowe, poruszyła wszystkich obecnych na spotkaniu. Poruszenie objawiło się tym, że w trakcie panowała niesamowita cisza, kiedy Ola zabierała głos, a także tym, że na koniec Ola otrzymała gromkie brawa. 

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.