Informacja na temat otrzęsin uczniów klas pierwszych

19 października 2016 r. w środę odbędą się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod hasłem "Trzymaj formę".

05.10.2016 r.

Reprezentanci klas pierwszych losują podtytuł szeroko pojętego tematu "Trzymaj formę!". Klasy przygotowują charakterystyczne dla swojej grupy stroje, rekwizyty, piosenki lub scenki.

19.10.2016 r.

12:50 - Wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami spotykają się w auli. Tam zostaną powitani przez Annę i Roberta Lewandowskich oraz Marcina Gortata z przyjaciółką Pati.

12:55 - Prezentacja przez każdą klasę pierwszą piosenki lub scenki (3-4 min.) charakterystycznej dla wylosowanego tematu: uprawiam sport, prawidłowo się odżywiam, nie stosuję używek, potrafię wypoczywać, dbam o siebie, kocham taniec, jestem fit (trening z Ewą Chodakowską).

13:30 - Podsumowanie części zabawowej otrzęsin.

Uczniowie klas pierwszych biorą udział w 1-5 oraz 7-8 lekcji zgodnie z planem zajęć.

10.11.2016 r.

Uroczyste ślubowanie i przyjęcie pierwszoklasistów do grona gimnazjalistów podczas Święta Szkoły.