Mecz nauczyciele - uczniowie w dwa ognie
Dnia pierwszego czerwca w naszej szkole odbył się mecz w dwa ognie. Było to nietypowe spotkanie gdyż po jednej stronie boiska stanęli nauczyciele, a po drugiej uczniowie. Mecz rozpoczął się o godzinie 11.45 halowe trybuny wypełniły się po brzegi. Uczniowie tłumnie przybyli by zobaczyć to spotkanie. Po krótkiej rozgrzewcze nauczyciele w składzie: pani Marzena Garska-Bonicka, pani Wioletta Kuchta, pani Ewa Wierzba, pani Emila Syldatk, pani Zofia Góral, pani Michalina Król oraz panowie Darek Kolka, Łukasz Nieleszczuk, Jeremi Stępiński, ks.Darek Knut oraz pan dyrektor Krzysztof Andryskowski i uczniowie w składzie: Małgorzata Korzeniwska, Monika Zaworska, Ewelina Kąkol, Kuba Senwicki, Mateusz Miotk, Wojtek Jarmuż, Aron Zdziarski i wielu innych weszli na boisko. I rozpoczął się mecz, który sędziowali pan Maciej Lewandowski oraz Wiesia Gojtowska. Boisko opuszczali to uczniowie to nauczyciele jednak w końcu wygrali nauczyciele, których ogarnęła wielka radość, a uczniowie musieli się pogodzić z przegraną. Jeszcze mała adnotacja. Redakcja strony szkolnej życzy szybkiego powrotu do zdrowia pani Wiolecie Kuchcie, która miała mały wypadek na meczu.