Dołączyliśmy do Facebooka

"Jak Cię nie ma na Facebooku, to nie żyjesz." - tak mówi się z ironią o kimś, kto nie należy do wielomilionowej sieci społecznościowej. Z dużą dozą sceptycyzmu i obawami o to, czy się uda, postanowiliśmy dołączyć do Facebooka.

Nasza aktywność w Interecie sięga początków istnienia naszej szkoły, jednak wiele się w sieci od tego czasu zmieniło. Czaty i fora internetowe odeszły trochę na boczny tor, strony internetowe stały się interaktywne, jednak od wielu lat prym w dziedzinie komunikacji wiodą portale społecznościowe. Postanowiliśmy więc trochę "odżyć", stąd strona na Facebooku: facebook.com/gimnazjumsierakowice.

Będziemy równolegle publikować informacje o naszej szkole na stronie internetowej szkoły oraz na tej facebookowej. Mamy nadzieję, że ułatwi to dostęp do nowinek z naszej szkoły osobom, które chętniej korzystają z urządzeń przenośnych. Nadal więcej informacji będzie znajdować się na naszej stronie internetowej, ta nowa ma posłużyć jako tablica newsów.

Zapraszamy do odwiedzania nas i wyrażania swojej opinii. Dodatkowo można na naszej stronie połączyć swoje konto Facebookowe z tym z naszej strony i używać Facebooka do logowania na naszej stronie. Po zalogowaniu się należy po prostu w panelu po prawej stronie wybrać opcję "Połącz konto Facebooka" i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.