Bezpieczne ferie 2015

"Bezpieczne ferie", po raz kolejny uczniowie z gimnazjum przystąpili do tej akcji. Projekt ten ruszył w gimnazjum po raz czwarty.       

Udział w nim wzięli wszyscy chętni uczniowie, którzy chcieli zaprezentować swój sposób spędzania czasu w czasie ferii, w lutym br. "Bezpieczne ferie" przebiegły wśród naszej młodzieży bardzo aktywnie. W gimnazjum rozgrywały się mecze piłki siatkowej, gra w kosza, ping-ponga. Pan Witold Sildatk  spotkał się na z młodymi  harcerzami z naszego gimnazjum oraz ze Szkoły Podstawowej w Mojuszu. Pan Rajmund Spręga zaproponował fantastyczne spotkania wędkarskie. Pani Elżbieta Matyka - zajęcia matematyczne. Dla tych z "głową w chmurach" odbyły się zajęcia z pilotażu, czyli zajęcia z tematyki lotniczej z p. Adrianem Klawikowskim. Pan Tomasz Ziemann uczył, jak tworzyć własną stronę www.

Dla tych, którzy nie chcieli być poza domem - czas błogiego lenistwa był czasem wytęsknionym. Niektórzy z radością wychodzili - i to na orlikowe lodowisko. Niektórzy z naszych uczniów świetnie szusowali na nartach. Jedna z uczennic przesłała zdjęcia z warsztatów rękodzieła, na jakie pojechała aż do Białki.   

Były też ciekawe maile od uczennic, które spędzały czas ferii na eskapadach jeździeckich.  Młodzież choć na chwilę oderwała swe oczy od komputerów! Niektórzy znaleźli też czas, jaki poświęcili na pomoc niepełnosprawnym dzieciom w Ośrodku w Szklanej.   

Jak dobrze, że wszyscy wróciliśmy zadowoleni i pełni entuzjazmu na kolejne miesiące! 

Tekst: Kinga Lehmann, Ig i Weronika Szreder, kl. IIe  
Pomysłodawczynie akcji: Beata Wica-Deik, Grażyna Paracka

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.