Informacja o rekolekcjach wielkopostnych w 2015 roku

W dniach 11-13.03.2015 r. odbywają się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży z naszego gimnazjum.

W dniu 11.03.2015 r. (środa) oraz 13.03.2015 r. (piątek) zajęciach w dwóch grupach odbywają się w kościele pw. św. Marcina w Sierakowicach. Młodzież przychodzi na zajęcia do kościoła i tam pozostaje pod opieką wyznaczonych nauczycieli. Młodzież spoza Sierakowic zostanie dowieziona na odpowiednią godzinę do kościoła. Po zajęciach w kościele młodzież wraz z opiekunami przcyhodzi do szkoły i dalsze zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji danego dnia.

Dnia 12.03.2015 r. (czwartek) zajęcia odbywają się w szkole. Młodzież w wyznaczonych godzinach schodzi na aulę z nauczycielem, z którym ma zajęcia.

Do pobrania:
Harmonogram rekolekcji - środa