Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły - klasy pierwsze

W sobotę 20.12.2015 r. na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się trzeci z serii turniejów piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Tego dnia pięć klas pierwszych  (Ia, Ib, Ic, Id, If) walczyło o miano najlepszego zespołu w roku szkolnym 2014/2015. Niestety,  zabrakło dwóch reprezentacji (Ie, Ig), którym nie udało się zebrać chętnych do gry. Każda klasa podobnie jak to miało miejsce w turniejach klas III i II grała systemem „każdy z każdym”.  W wyniku bardzo zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła klasa I d która wygrała wszystkie mecze i zebrała komplet 12 punktów, miejsce drugie wywalczyła klasa If z 9 punktami na koncie. Walka o trzecią lokatę rozstrzygnęła się dopiero po podliczeniu różnicy zdobytych bramek ponieważ Ia i Ic zdobyły taką samą liczbę punktów i mecz pomiędzy nimi zakończył się remisem. Szczęściarzem okazała się klasa Ia , której bilans bramkowy okazał się korzystniejszy i ona zajęła trzecią pozycję. Czwarte miejsce przypadło klasie Ic, a piąte Ib.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i grę fair play. Do zobaczenia za rok.