23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - informacje

Tradycyjne sztab kolejnego Finału WOŚP znajduje się w naszym Gimnazjum. 50 wolontariuszy kwestować będzie na terenie Gminy Sierakowice od wczesnych godzin rannych.

O godzinie 14:00 11 stycznia 2015 r. (niedziela) zapraszamy na halę widowiskowo- sportową Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14, na program artystyczno-sportowy przygotowany z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie między innymi:

Turniej halowej piłki nożnej pod hasłem „DZIECI DZIECIOM” chłopcy 2007/2008 z udziałem: Radunia Stężyca, KS Kamienica Królewska, Orliki Sierakowice (prowadzenie turnieju: koordynator ds. sportu w Gminie Sierakowice - Marian Wnuk-Lipiński)

Pokaz RUGBY TAG - z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej Sierakowice.

Licytacje gadżetów „orkiestrowych” oraz prac wykonanych przez wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Szklanej.

Poczęstunek „Młodych kucharzy” przygotowany przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Sierakowic.

Recital Pauliny Lis i Mateusza Pawelczyka uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

Bądźcie z nami!!!

Organizatorzy 23. Finału WOŚP w Gminie Sierakowice