Wywiadówka i dyskoteka
Dzisiaj od godziny 16.30 zapraszamy rodziców na ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym, dotyczące wyników w nauce oraz ocen z zachowania uzyskanych przez uczniów w bieżącym roku szkolnym. Zostaną Państwo również poinformowani o ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi lub nagannymi. Szczegółowy harmonogram wywiadówki znajduje się w dziale dla rodziców.
Dnia 18.05.2006 r. w godzinach od 16 do 19 odbędzie się dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski. Wstęp na dyskotekę za symboliczną "złotówkę". Nie zapomnijcie również o zabraniu podpisanej zgody od rodziców.
Miejmy nadzieję, że wcześniejsza wywiadówka nie spowoduje, że niektórzy pozostaną w domu, zamiast pójść na dyskotekę. :-)