Organizacja gminnych igrzysk sportowych

Uczniowie biorący udział w XV Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstaowych i Gimnazjalnych w dniach 12-14.05.2014 r.

12.05.2014 r. (poniedziałek)

Dziewczęta Chłopcy

Skok w dal
1. Julia Lewna - IIg
2. Karolina Bigus - IIIa
3. Małgorzata Lange - If

400m
1. Jagoda Czaja - IIc
2. Julia Lewna - IIg
3. Klaudia Miotk - Ib

Rzut piłeczką palantową
1. Klaudia Płotka - IIb
2. Karolina Bigus - IIIa
3. Kamila Młyńska - Ie

1500m
1. Roksana Bobkowska - IIe
2. Marta Dawidowska - IIIf
3. Karolina Cichosz - If

Skok wzwyż
1. Karolina Bigus - IIIa
2. Aldona Niklas - Ii
3. Ewa Gojtowska - Ii

100m
1. Piotr Stenka - IIIe
2. Kamil Piotrowski - IIIh
3. Mateusz Wejer - IIIe

Skok wzwyż
1. Sebastian Płotka - IIc
2. Szymon Cyperski - IIc
3. Filip Borecki - IIIe

1500m
1. Tomasz Rzeszutek - IIId
2. Jakub Różnicki - IIc
3. Krystian Makurat - IIc

13.05.2014 r. (wtorek)

Dziewczęta Chłopcy

Pchnięcie kulą
1. Wiktoria Białk - IIIe
2. Klaudia Płotka - IIb
3. Karolina Młyńska - IIIg

100m - eliminacje
1. Paulina Abramowska - IIIe
2. Alicja Lis - IIIf
3. Weronika Leik - IIc

800m
1. Roksana Bobkowska - IIe
2. Julia Stencel - Ic
3. Maja Formela - Ic

4x100m
1. Paulina Abramowska - IIIe
2. Alicja Lis - IIIf
3. Weronika Leik - IIc
4. Paulina Formela - IIc

Skok w dal
1. Mateusz Wejer - IIIe
2. Dariusz Błaszkowski - IIIe
3. Szymon Cyperski - IIc

4x100m
1. Piotr Stenka - IIIe
2. Kamil Piotrowski - IIIh
3. Mateusz Wejer - IIIe
4. Jakub Różnicki - IIc

400m
1. Damian Kitowski - IIId
2. Jakub Reiter - IIIf
3. Sebastian Wenta - IId

3000m
1. Tomasz Rzeszutek - IIId

14.05.2014 r. (środa)

Dziewczęta Chłopcy

4x400m
1. Weronika Leik - IIc
2. Paulina Formela - IIc
3. Klaudia Miotk - If
4. Jagoda Czaja - IIc

Dwa ognie
1. Paulina Rompa - IIIf
2. Natalia Reiter - IIIg
3. Agata Leik - IIIg
4. Karolina Plichta - IIIf
5. Klaudia Płotka - IIb
6. Paulina Bulczak - IIIa

Pchnięcie kulą
1. Patryk Skrzypkowski - IIb
2. Marcin Zelewski - IIIh
3. Arkadiusz Górski - IIIe

Rzut piłeczką palantową
1. Patryk Skrzypkowski - IIb
2. Michał Wejer - IIIe
3. Michał Tutkowski - IIa

4x400m
1. Damian Kitowski - IIId
2. Jakub Reiter - IIIf
3. Sebastian Wenta - IId
4. Krystian Makurat - IIc

Piłka nożna
1. Seweryn Niklas - IIIe
2. Tomasz Rzeszutek - IIId
3. Damian Kitowski - IIId
4. Jakub Reiter - IIIf
5. Jakub Różnicki - IIc
6. Szymon Marszałkowski - IIe
7. Damian Konkel - IIIc
8. Patryk Cyperski - IIId

Uczniowie pomagający podczas igrzysk:
1. Filip Borecki - IIIe
2. Arkadiusz Górski - IIIe
3. Seweryn Niklas - IIIe

Uczniowie uczestniczący w otwarciu igrzysk:
1. Tomasz Rzeszutek - IIId
2. Adam Majewski - IIc
3. Jakub Różnicki - IIc
4. Szymon Marszałkowski - IIe
5. Szymon Cyperski - IIc
6. Bibiana Puzdrowska - IIc

Osoby funkcyjne podczas igrzysk:
12.05.2014 r. (poniedziałek): Opieka - Maciej Lewandowski, Sędziowanie - Paweł Michna.
13.05.2014 r. (wtorek): Opieka - Paweł Michna, Sędziowanie - Maciej Lewandowski.
14.05.2014 r. (środa): Opieka - Łukasz Nieleszczuk, Sędziowanie - Maciej Lewandowski.

Zbiórka uczniów uczestniczących w pierwszym i kolejnych dniach igrzysk o godzienie 8.30 w auli gimnazjum.

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.