Program obchodów Dni Ziemi i Europy 2006
Zadania do realizacji

Zadanie 1: Konkurs fotograficzny "Nasze wędrowanie"
Każda klasa dostarczy do dnia 19 maja 2006 r. zdjęcie o formacie A4 dotyczące tematyki przyrodniczej z wyprawy klasowej. Prace opisane, z metryczką dostarczamy do pani Iwony Andraszewicz, sala 130. Wszystkie zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie, a najciekawsze nagrodzone.

Zadanie 2: Wycieczka dydaktyczno-krajoznawcza opracowaną trasą
Biorą udział wszystkie klasy trzecie. W Internecie, na stronie gimnazjum znajduje się opracowana trasa wraz z zadaniami do wykonania. Wychowawców prosimy, aby zapoznali się z tymi materiałami i zdecydowali, w które miejsca ścieżki wybiorą się i jakie zadania będą realizować.
W dniu 21 kwietnia o godz. 10.35 w sali 130 odbędzie się spotkanie wychowawców klas III, podczas którego prosimy o podanie informacji o wybranej trasie i zadaniach, w celu przygotowania potrzebnych materiałów. Opracowane zadania klasy zaprezentują na tablicach korkowych do dnia 19 maja.

Zadanie 3: Marsz na orientację "Ku zielonej Europie"
Biorą udział 3-osobowe drużyny klas grugich. Drużyny wykonują zadania wiedzowe, sprawnościowe. Materiały zostaną wywieszone na gazetce przy wejściu do szkoły. MArsz odbędzie się bez względu na pogodę 19 maja od godz. 11.30. Zgłoszenia drużyn do 21 kwietnia do pani Anny Andryskowskiej, sala 132.

Zadanie 4: Przegląd piosenki turystycznej
Biorą udział klasy pierwsze. Każda klasa zgłasza tytuł wybranej piosenki do pani Danuty Weredy (sala nr 18) do dnia 21 kwietnia. Konkurs odbędzie się 9 maja.

Zadanie 5: Spotkanie z poezją i muzyką europejską
18.05.2006 godz. 11.00 - uczestniczą delegacje klas.

Zadanie 6: Spotkanie dnia 31 maja
Chętnych i nagrodzonych w konkursach uczniów zapraszamy na spotkanie dnia 31 maja, podczas któego obejrzymy prezentacje multimedialne uczniów "Świat i my" oraz podsumujemy nasze działania.