Najlepsi z Najlepszych - konkurs rozstrzygnięty

W konkursie "Najlepszy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum w Gminie Sierakowice", który co roku organizuje Rada Gminy Sierakowice również w tym roku mamy absolwentów z tytułem "Najlepszy z najlepszych".

Nasz tegoroczny absolwent Dawid Galeński został nagrodzony jako "Najlepszy z najlepszych" w kategorii gimnazjów, natomiast nasza obecna uczennica z klasy Ic i absolwentka Szkoły Podstawowej w Sierakowicach - Julia Brzezińska otrzymała ten sam tytuł i nagrodę w kategorii szkół podstawowych.

Łucja Kuczkowska, absolwentka naszej szkoły oraz Dominik Kuczkowski, absolwent Szkoły Podstawowej w Sierakowicach i jednocześnie nasz uczeń z klasy Ic, zostali w tym konkursie wyróżnieni.

Należy przypomnieć, że aby uzyskać ten zaszczytny tytuł lub wyróżnienie, trzeba spełnić warunek, że przez trzy lata nauki w gimnazjum lub trzy lata nauki w szkole podstawowej w klasach IV-VI należy mieć średnią co najmniej 5,0 oraz zachowanie wzorowe. Jest to więc ogromne osiągnięcie i dlatego składamy gratulacje zwycięzcom i wyróżnionym.