Nowy projekt w naszym gimnazjum

Od października 2013 r. przez dwa najbliższe lata w naszym gimnazjum będzie realizowany projekt "Kompetencje kluczowe najważniejsze w gimnazjum. Rozwój kompetencji kluczowych szansą na wyższą jakość kształcenia w gimnazjach gminy Sierakowice." Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach tego projektu realizowanych będzie szereg zajęć dla uczniów naszej szkoły. Będą to zajęcia z:

- biologii,
- chemii,
- geografii,
- fizyki,
- matematyki,
- języka polskiego,
- języka angielskiego,
- terapii pedagogicznej,
- socjoterapii,
- logopedii.

Ponadto uczniowie zostaną objęci opieką pedagogiczno-psychologiczną, a w naszej szkole powstanie siedziba Szkolnego Ośrodka Kariery, w którym będą realizowane zajęcia z zakresu kariery edukacyjnej i zawodowej.

Wzór prawidłowo wypełnionej deklaracji znajduje się do pobrania poniżej:

Wzór deklaracji

Deklaracje należy przynieść podpisane do szkoły do wtorku 24.09.2013 r. i złożyć je u nauczyciela, który je wcześniej rozdał.